Cvrčovice 182, 691 23 Pohořelice | +420 777 549 549 | info@okstroje.czMartina Matalová OK stroje FB
NOVINKA! BAZAR kovoobráběcích strojů (konvenční i CNC stroje)
Kovoobráběcí a tvářecí stroje
Martina Matalová OK stroje

Kovoobráběcí a tvářecí stroje

Pokud v naší databázi nenajdete stroj, který hledáte, stačí nám zasla poptávku a naše společnost se postará o jeho zprostředkování přímo k Vám. Stejně tak budeme rádi, když nám nabídnete stroj k prodeji.

Služby pro vás...

Naše společnost neskončí spolupráci s Vámi pouze koupí nebo prodejem strojů. Jsme schopni Vám nabídnout i služby, které se strojů týkají.

Náš sehraný tým Vám dokáže vždy nabídnout ty nejnižší ceny a splnit tak Vaše oprávněné požadavky bez zbytečných mezisložek a administrativy co v nejkratším možném termínu.

Disponujeme nejrozsáhlejší databází dostupných strojů jak v ČR tak i v zahraničí. Nabízíme několikaleté zkušenosti v této oblasti.

Rádi zajistíme kompletní služby od zajištění leasingu, servisu, demontáže, nakládky, dopravy, zprovoznění nebo i pojištění strojů.

Věříme, že budete spokojeni a potěší nás, pokud nás oslovíte a vyzkoušíte naše služby.

Martina Matalová – OK stroje

 

 

 

 

Poptávám stroj

Prodáváme použité obráběcí a tvářecí stroje. Vlastníme rozsáhlou databázi strojního vybavení pro obrábění kovů. Všechny stroje jsou plně funkční a můžete si je prohlédnout. Nabízíme několikaleté zkušenosti v této oblasti.

Poptat stroj

Nabízím stroj

Ihned od Vás vykoupíme použité obráběcí a tvářecí stroje. Pokud vlastníte nepotřebný nebo starý stroj, neváhejte nás kontaktovat s vaší nabídkou přes kontaktní formulář.

Nabídnout stroj

Hledám nový stroj

Pokud máte v plánu pořídit zcela nový stroj, vyplňte náš formulář a Vaši poptávku předáme specialistovi, který Vám pomůže s vyřízením všeho potřebného

Hledáte NOVÝ STROJ?

TOP nabídka